Formularz kontaktowy - email

  Miasto / Region:
  • Ernicor
   7 stycznia, 2021 at 21:36

   Prawdziwy terener to praktyk, który wie jak przekazać swoją wiedzę. Do tego ma świetne poczucie humoru i doskonale potrafi zjednać sobie ludzi. Taki jest warsztat pracy Adriana Polskiego. Jego szkolenia są warte każdych pieniędzy, ponieważ nie ma opcji, żeby nie zwróciły się z należytą nawiązką.

  • Zuzanna Musiał
   3 lutego, 2021 at 20:26

   Miałam możliwość brać udział w jednodniowym szkoleniu Pana Adriana z zakresu sprzedaży w branży B2B. Szkolenie oceniam jako wartościowe, przejrzyste i kompleksowe. Jako osoba mająca skromne doświadczenie w sprzedaży cieszę się, że było oparte na praktycznych przykładach i pracy na case’ie.

  • M.Sobieralska
   15 lutego, 2021 at 08:17

   Serdecznie polecam Pana Adriana jako szkoleniowca. Miłe, rzeczowe i bardzo konstruktywne szkolenie w dziedzinie OZE. Nietuzinkowe podejście, otwierające oczy na wiele nowych możliwości dotarcia do klienta.

  • Alpaka
   15 lutego, 2021 at 20:52

   Brałam udział w jednodniowym szkoleniu Pana Adriana z zakresu sprzedaży B2B. Serdecznie polecam tego szkoleniowca. Pan Adrian przekazuje kompleksową wiedzę. Dzięki pracy na licznych przykładach będę w stanie odnaleźć się w przeróżnych sytuacjach. Po szkoleniu nie tylko wiem jak powinnam działać, ale także jestem zmotywowana do pracy.

  • Wojciech Zakrzewski
   19 kwietnia, 2021 at 19:37

   Szkolenie uważam za bardzo rzetelne i ciekawe. Omówione zostały zagadnienia bardzo przydatne w praktyce. Organizacja szkolenia bez zarzutów. Moje oczekiwania zostały spełnione.
   Dziękuję.

  • Tomasz Skupin
   13 czerwca, 2021 at 08:54

   Trener z powołania, z dużą wiedzą praktyczną szczególnie ze sprzedaży. Potrafi bardzo konkretnie i trafnie zdiagnozować problem wielu branż i odpowiedzieć na pytanie jak dotrzeć i sprzedać.
   Adrian daje inspirację do nowego moim zdaniem bardziej efektywnego dotarcia do realizacji celu jakim jest sprzedaż lub jej zwiększenie.
   Polecam

  Dodaj opinię